FORUM AUTODESK 2012

29 października 2012 odbyło się Ogólnopolskie Forum Autodesk 2012 – Wyznaczaj Kierunki. W warszawskim Centrum Nauki Kopernik spotkało się prawie
Forum_Autodesk2012

29 października 2012 odbyło się Ogólnopolskie Forum Autodesk 2012 – Wyznaczaj Kierunki. W warszawskim Centrum Nauki Kopernik spotkało się prawie 400 użytkowników rozwiązań Autodesk – architektów, projektantów, konstruktorów, inżynierów, grafików, twórców animacji, a także studentów.

Spotkanie podzielone było na kilkadziesiąt sesji tematycznych dedykowanych różnym branżom. Oprócz głównej sesji prelekcyjnej, w przerwach odbywało się wiele wydarzeń towarzyszących. m.in. możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami z firm partnerskich Autodesk.
W obrębie sesji poświęconych branży architektoniczno-budowlanej oraz infrastrukturalnej tematyką wiodącą było wykorzystanie modelowania informacji o budynku (BIM) na różnych etapach powstawania budynku oraz w projektach infrastrukturalnych.
Ciekawy czas, spora dawka wiedzy i wymiany doświadczeń. Dziękujemy AUTODESK i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję wydarzenia za rok!

Może Ci się spodobać