Dowiedz się więcej o naszej firmie


Interdyscyplinarność. To cecha, która nas wyróżnia. Nasz zespół tworzą specjaliści różnych branż, co pozwala na kompleksowe i innowacyjne podejście do każdego powierzonego nam zadania.
Wieloletnie doświadczenie, zamiłowanie do nowoczesnych technologii i posiadanie wysokiej klasy sprzętu pomiarowego z powodzeniem pozwala nam wykonywać coraz to nowe prace na najwyższym poziomie.
Jesteśmy polską firmą, z siedzibą w Częstochowie co nie przeszkadza nam realizować projekty na terenie całego kraju, jak również dla klientów z całego świata.

 


W szczególności koncentrujemy się na pracach z chmurą punktów uzyskaną dzięki technologii naziemnego skanowania laserowego. Na jej podstawie wykonujemy wszelkiego rodzaju opracowania, takie jak modele 3D, modele BIM czy dokumentację 2D (rzuty, przekroje, rysunki elewacji).

Z uwagi na rosnącą popularność, rozpowszechnienie skaningu laserowego i powstawanie coraz dokładniejszych, szybszych i kompaktowych urządzeń pomiarowych, poszerza się spektrum zastosowań tej technologii w różnych dziedzinach.

Sprawdź naszą ofertę i realizacje i napisz do nas, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Zapraszamy do kontaktu!